SIMA šokuje úžasnou novinou: Utajenú informáciu prezradila krátkym videom!

Minulý rok Simona Hégerová alias SIMA zaútočila na hudobné rebríčky svojím albumom Bombím, ktorý sa u fanúšikov teší veľkej obľube. A aj napriek tomu, že aktuálne pracuje na novom bývaní, z čista jasna prekvapila super správami! 

Pre mnoho umelcov nastali krušné časy bez práce, s ktorými každý nakladá po svojom. Kým niektorí si užívajú exotické dovolenky či bojujú o vlastnú existenciu, iní sa rozhodli voľný čas využiť na tvorenie nových hitov.

Mohlo by vás zaujímať: Monika je v realite riadna KOČKA: Mimo Farmy vyzerá bombovo, nespoznáte ju!

Ak vám už teraz napadlo, že si SIMA pripravila pre fanúšikov prekvapenie v podobe novej dávky skladieb, hádate správne! Vo štvrtok na sociálne siete atraktívna a talentovaná blondínka zavesila krátke video, kde oznamuje prvé informácie o utajovanom EP-čku.

Mohlo by vás zaujímať: Všetci účastníci Extrémnych premien ako ste ich ešte nevideli: Čo ich spojilo dokopy?

,,Čavte! Chcem vám niečo povedať. V sobotu spúšťame predpredaj môjho utajovaného a nečakaného EP-čka s názvom OMG. Už zajtra vyjde video s ukážkami skladieb, takzvaný sneak peek, kde okrem ukážok skladieb budete môcť vidieť, ako celé EP-čko vznikalo,” šokovala na sociálnych sieťach obľúbená speváčka, ktorá dokonca pustila aj niekoľko sekundovú ochutnávku jednej z piesní.

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova, streamable.com