Sebavedomý Erik to pred duelom poriadne pokašľal! Čaká ho VYHADZOV z Farmy?

Už o pár hodín na obrazovkách Markízy vypukne dramatický farmársky duel medzi silnými súpermi Norom Brezíkom a Erikom Zahorjanom, ktorému sebavodomie a viera v to, že sa do hry vráti, rozhodne nechýbajú. Avšak Prešovčan sa krátko pred súbojom dopustil niečoho, čo ho môže o šancu na výhru 75 tisíc eur úplne pripraviť.

Okrem Sáry Adamčíkovej a Vladislava Nikolejeva ide Erik Zahorjan všetkým farmárom poriadne na nervy. Najviac však leží v žalúdku Norovi Brezíkovi, ktorý si východniara vybral do duelu tak, ako dlhé týždne avizoval.

Mohlo by vás zaujímať: Všetci účastníci Extrémnych premien ako ste ich ešte nevideli: Čo ich spojilo dokopy?

Pred nástupom do arény trávil každý z pánov čas po svojom. Kým Noro oddychoval a fajčil, Erik sa na povolenej ploche dookola prechádzal a viedol rozhovor sám so sebou, pričom v ňom, samozrejme, nemohli chýbať osočovania na súperovu adresu. Potom sa však vybral ku kaplnke a zazvonil na zvon, čo robiť rozhodne nemal. Týmto gestom totiž arogantný Prešovčan porušil pravidlá, povoľujúce vzdialiť sa od duelantskej chatky maximálne na päť metrov.

Mohlo by vás zaujímať: Monika je v realite riadna KOČKA: Mimo Farmy vyzerá bombovo, nespoznáte ju!

Keď zalovíme v pamäti, tak zistíme, že podobného prešľapu sa v minulosti dopustil i Henrich Kuľko a Rebeka Hlavatá, ktorá napriek výhre v dueli musela hru opustiť práve kvôli nerešpektovaniu farmárskych pravidiel. V prípade, žeby teda Erik nad Norom zvíťazil, trest ho neminie – ako na svojej internetovej stránke avizuje Markíza, môže sa to prejaviť aj v podobe jeho odchodu.

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/farma.markiza