Obrovský ŠOK! Dominika Gottová sa pokúsila o SAMOVRAŽDU!

Veľmi smutné správy dorazili z Čiech. Len krátko po prvom výročí úmrtia Karla Gotta došlo v rodine takmer k ďalšiemu nešťastiu. Maestrova dcéra Dominika Gottová sa pokúsila o samovraždu, pričom sa chystala vyskočiť z 5. poschodia hotela.

Dominika Gottová (47) už roky prechádza veľmi kritickým obdobím a okrem vlastných problémov so závislosťou prežívala aj náročné manželstvo s gitaristom Timom Tolkkim. Hoci sa dvojica chystala na rozvod, napokon Dominika radikálny krok zastavila a dvojica sa pokúsila vzťah zachrániť. Dokonca požiadali vo Fínsku o štátny byt.

Keď sa však chystala do Česka, dozvedela sa, že pred koncom skúšobnej lehoty dostala výpoveď v pražskej predajni lahôdok, kde pracovala. Podľa informácií českého Blesku mala v utorok letieť z Helsínk do Prahy, no na letisko nedorazila. Oficiálna verzia najprv znela tak, že jednoducho zmeškala lietadlo.

Mohlo by vás zaujímať: Posledný účastník premien po šou pribral: Milan má opäť na váhe trojciferné číslo

Teraz je však už jasné, že dôvod bol oveľa vážnejší. Dominika, ktorá je po smrti otca ešte viac zdrvená, sa totiž pokúsila o samovraždu. Dcéra slávneho speváka sa mala chystať vyskočiť z okna hotela na 5. poschodí, no z rímsy ju stiahol práve jej manžel. Smutné správy potvrdila aj samotná Dominika: “Veľmi sa ospravedlňujem. Bola som na dne, vypila som fľašu alkoholu a chcela to ukončiť! Nič sa mi nedarí. V Česku som nešťastná a aj vo Fínsku som behom pobytu nadobudla pocit, že nám s Timom nič nevychádza,” priznala užialene.

Mohlo by vás zaujímať: Matovič oznámil ďalšie CELOPLOŠNÉ testovanie, ktoré sa má zrealizovať už v…!

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Karel Gott, Televízia Markíza