Veľké priznanie Matúša: Odhalil, čo mal s Rebekou a… “Mám v pi** teba!”

Baličské umenie farmára Matúša Jaroša prekračuje všetky medze! Kým spočiatku mu dávalo šancu hneď niekoľko slobodných dievčin, dnes si takmer každá z nich uvedomuje, že trvácnosť jeho citov sotva presahuje jeden celý deň. Po tom, ako sa zase raz potetovaný drsňák lieval alkoholom, vypustil z úst zopár neuveriteľných perál!

Extravagantný Košičan si po užití omamných nápojov servítku pred ústa nedáva a neutíchajúcu vášeň pre opačné pohlavie vôbec neskrýva. Čo je však horšie, pri jeho posledných emocionálnych výlevoch sa nachádzali aj Henrich Kuľko a Katka Pohančaníková – práve ona má byť tou vyvolenou, pre ktorú Marošovo srdce intenzívne zahorelo.

To však nikto z prítomných v spovednici nečakal, čo všetko farmársky Casanova na seba nabonzuje. ,,S Rebekou som len spal v jednej posteli. Nespal som s ňou, pretože mám rád Katku,” potvrdil lásku, akú jej už pár dní vyznáva. Vzápätí však aj toto romantické vyhlásenie poprel, keďže pri pohľade na blondínku vyštekol: ,,Mám v pi*i teba!”

Mohlo by vás zaujímať:  NÚDZOVÝ STAV SCHVÁLENÝ! Zatiaľ na 45 dní, spresnil Matovič!

,,Ja mám v pi*i aj Rebeku, aj Moniku, aj všetky…” pokračoval podgurážený východniar, ktorého vyjadrenia sa poriadne zamotávali. Sympatická Katka ho neskôr sprevádzala i pri druhej návšteve spovednice, kde opätovne prezradil, že sa mu na farme páči niekoľko slečien naraz, pri čom sa už zmätená dedinčanka len nechápavo chytala za hlavu…

Matúšove výlevy nájdete vo Farme Xtra (Od 4:20 minúty)

 

Zdroj: Markiza.sk/Farma Xtra | Foto: Markiza.sk