Ďalšia tehuľka vo vyššom veku? Zora Czoborová prekvapila fotkami s bruškom!

Tehotenstvo okolo päťdesiatky obvyklé síce nie je, no celebritné krásky, ako moderátorka Erika Judínyová či politička Monika Beňová, sú dôkazom, že očakávanie bábätka si možno užívať aj vo vyššom veku. Najnovšie prekvapila 53-ročná fitnesska Zora Czoborová, ktorá sa ukázala s bruškom so slovami: ,,Babyboom na Slovensku pokračuje!“

,,Bohužial, aj keď som detičky veľmi chcela a priznám sa, že sme sa o to s partnerom pokúšali aj pomocou lekárov, nebolo nám proste dopriate…,” minulý rok v marci priznala vo svojej citlivej spovedi na Instagrame slovenská fitnesska Zora Czoborová, pre ktorú je vraj najväčším životným šťastím to, že má vedľa seba milujúceho partnera.

Najhoršie obdobie má zrejme Zorka dávno za sebou, nakoľko si dnes na tému vlastného tehotenstva dokáže i zažartovať. ,,A je to tu, #babyboom na Slovensku pokračuje,” šokovala atraktívna brunetka pri fotografii, na ktorej si pochutnáva na koláčiku, pričom si nemožno nevšimnúť jej vypuklejšie bruško. Hneď nato ale uviedla veci na pravú mieru – fanúšikom vysvetlila, že si z nich iba vystrelila.

Mohlo by vás zaujímať:  NÚDZOVÝ STAV SCHVÁLENÝ! Zatiaľ na 45 dní, spresnil Matovič!

„Nie, nie, to bol iba #joke (vtip – pozn. redakcie). No zároveň zo srdiečka gratulujem Alexandre Orviskej a Soni Skoncovej,“ napísala k ďalšiemu záberu Zora, ktorá zároveň poslala odkaz šťastným tehuľkám z jojkárskeho magazínu Top Star.  „Ja tam mám len výsledok mojej pažravosti: dve hubové polievky a rezeň so zemiakovým šalátom a ešte sa pridá aj tento mňam #cheesecake,“ doplnila vyznávačka zdravého životného štýlu, ktorá, ako nám predviedla, dokáže aj sem-tam zhrešiť a dopriať si fajnové kalorické dobroty.

zdroj: slovakwoman.sk