EXfarmárku požiadal partner o ruku! ZASNÚBENÁ s týmto FEŠÁKOM!

Karin Dvořákovú (26) poznajú ľudia najmä vďaka reality šou televízie Markíza Farma X. Hoci sa na statku od roboty nepretrhla, dobojovala to do semifinále. Exfarmárka, ktorá si minulý rok splnila sen a nechala si upraviť prsia len nedávno priznala vzťah a doslova žiari šťastím. Bodaj by nie, keď má doma takého fešáka!

Po skončení reality šou Farma X sa po Karininom boku neobjavoval žiaden partner. Až doteraz. Banskobystričanka totiž nedávno priznala, že je šťastne zadaná a po uši zamilovaná. „Áno, je to veľká láska, konečne po troch rokoch niečo ozaj vážnejšie a od srdca,“ prezradila pre topky.sk tmavovláska.

Vo svojom partnerovi našla oporu a šťastie. Zoznámili sa minulý rok v auguste v Tatrách, keď fotili zábery do súťaže. Už vtedy si padli do oka a boli spolu v neustálom kontakte, až to prerástlo do lásky ako hrom. Tá Karin mimoriadne prospieva a exfarmárka priam žiari.

View this post on Instagram

Jabišky ?? #FotenéRánooTretej

A post shared by Dvořáková Karin (@karinnett) on

Bodaj by nie, keď má doma poriadneho fešáka. Priateľ semifinalistky desiatej série markizáckej reality šou sa volá Marek a v minulosti robil hasiča. Svojím šarmom, vzhľadom a zaiste i povahou si získal srdce Karin.

Karin Dvořáková sa ZASNÚBILA!

Momentálne dovolenkuje so svojim priateľom v Grécku, kde ju aj požiadal o ruku! Zásnuby ako z romantického filmu pri západe slnka. Karin zverejnila na svojom instagramovom profile fotky z ich zásnub a v krátkosti napísala ”Neviem to slovami opísať… povedala som ÁNO ?? milujem ťa @marek_hegedus ?

Gratulujeme!

FOTO zo ZÁSNUB TU!

zdroj: instagram/karinnett