REAKCIA syna Anety Pariškovej na jej rakovinu: Tieto slová by ste NEČAKALI!

Začiatkom mája otriasla Slovenskom informácia o tom, že obľúbená spravodajkyňa Aneta Parišková započala boj so zákernou rakovinou. Ako mamu ju však čakala ešte jedna neľahká úloha, a to oznámiť zlú novinu aj svojim trom synom. Reakcia jedného z nich bola veľmi nevšedná.

Aneta Parišková nechala vstúpiť jojkársky magazín Topstar do svojho súkromia a kolegyni Alexandre Hinkovej poodhalila zákulisie toho, čo sa v ich domácnosti dialo potom, ako sa u nej objavila rakovina.

Mohlo by vás zaujímať: Tvrdá rana pre Matoviča: Žaloba na premiéra za TOTO vyjadrenie!

Z troch synov známej blondínky sa škaredú správu dozvedel ako prvý najstarší Daniel, ktorý to zvládal len veľmi ťažko. ,,Najprv dva dni plakal,” prezradila Aneta, pričom taktiež uviedla, ako svojej ratolesti so vstrebaním ťažkej informácie pomohla. ,,Ukázala som mu fotku Xeny a povedala som mu, že keď som bola malá, mala som takúto hrdinku, mala som ju aj na plagáte a bola to bojovníčka, ktorá zvládla úplne všetko. Ber to tak, že tvoja mama je Xena, ona to proste zvládne,” vysvetlila mu veľmi emotívnym spôsobom milujúca mama. Dvaja mladší fešáci sa jej diagnózu dozvedeli spoločne.

Rodáčka z Košíc doma ukrýva vášnivého analytika, ktorý svoj voľný čas vypĺňa sledovaním rôznych dokumentov a dohľadávaním sa nových informácii. Reč je o Gabrielovi – ten svoju mamičku prekvapil počas jedenia. ,,Raz sa ma pri jedle spýtal, či mám rakovinu.” Po kladnej odpovedi na jeho otázku sa malý vedátor pustil do konštatovania. ,,No, to sa dalo čakať, to ten Černobyľ, to sa prejavuje tak po 20 rokoch,” Gabko prehodil s kamennou tvárou pri obede.

Mohlo by vás zaujímať: Nečakané slová Kalisovej EX: Toto je PRAVDA o rozchode s Kalisovou!

,,Všetci traja sa ma potom opýtali, že či vyzdraviem. A ja som povedala, že áno, budeme sa modliť každý večer, tak, ako sa modlíme vždy, poprosíme Pána Boha, aby som sa vyzdravela a ja sa vyzdraviem,” uviedla odhodlaná Anetka, ktorej prajeme veľa zdravia a síl do boja so zákernou chorobou.

zdroj: slovakwoman.sk