Rodinka je už DOMA! Ján Ďurovčík priznáva OBAVY už TERAZ!

Posledná nedeľa sa navždy zapíše do pamäti celebritného manželského páru Jána a Barbory Ďurovčíkovcov, ktorí sa obaja stali po prvýkrát rodičmi spoločného syna. Čerstvý otecko sa len pár dní po pôrode svojej polovičky rozhovoril o pocitoch z veľkolepého okamihu. 

Na 20. september bude rodina Jána a Barbory Ďurovčíkovcov každý rok spomínať ako na deň, kedy muzikálová herečka priviedla na svet syna, ktorý dostal meno po svojom oteckovi.

Mohlo by vás zaujímať: Bola to láska ako hrom… Bola! Speváčka hlási po dvoch mesiacoch od zásnub rozchod

Novému Času sa podarilo získať nielen bližšie informácie o prirodzenom pôrode 25-ročnej mamičky, počas ktorého bol prítomný aj hrdý choreograf, ale aj rozhovor s čerstvým oteckom.

,,Moje pocity sa nelíšia od pocitov všetkých mužov, otcov a rodičov. Je to proste klišé, ale je to asi to najkrajšie, čo môže človek v živote zažiť. Obzvlášť, keď to človek zažije už v zrelom veku,” začal na úvod špičkový tanečník, na čo sa veľmi realisticky vyjadril k situácii, že sa otcom stal tesne pred 50-tkou.

Mohlo by vás zaujímať: Hrôza! Farmár Mário v súkromí: Opätky, minisukňa, podväzky a to líčenie!

,,Takže si to uvedomuje asi tak viac so všetkými, aj radosťami, aj, samozrejme, obavami, ako to býva. Ja som taký ten človek, ktorý myslí na všetky možnosti, takže vždy tam je milión otázok. Tie pocity sú ale neopísateľné, čo majú asi všetci rodičia,” z milovanej ratolesti sa raduje známy choreograf.

FOTO z pôrodnice TU!

Kedy si domov Ján svoje dve lásky odnesie, zatiaľ nevedno. Kvôli aktuálnej situácii s Covidom-19 môže manželku a bábätko dokonca vídať len cez videohovor. ,,Tieto nové korona opatrenia sú o tom, že som tam mohol ísť raz – vojsť, byť tam do pôrodu a od momentu, keď som odišiel, sa tam už nemôžem vrátiť. Až keď pôjdem Barboru zobrať,” režisér opísal problémy, kvôli ktorým si zatiaľ polovičku a synčeka vystískať nemôže.

zdroj: slovakwoman.sk