Matúš najskôr dvoril Xénii, večer skončil v POSTELI S INOU: To fakt ona?!

Matúš sa spoločne so Xéniou stali sluhami hneď v úvodnom týždni Farmy, kedy od prvého okamžiku, keď sa Košičan nechal ovládať alkoholom, bolo vidieť, že k nej prechováva sympatie. Avšak na statku sú už mesiac a mešťan očkom pokukáva stále po inej dáme. S ktorou skončil v posteli naposledy?

Kým ľudia ako Erik strategicky uvažujú nad taktikou, aby sa dostali k výhre, taký Matúš si stále nevie spraviť poriadok vo svojom srdiečku a rozhodnúť sa, ktorá z účastníčok bude jeho vyvolená.

Zo začiatku dvoril potetovaný fešák blondínke Xénii, s ktorou spoločne zdieľali sluhovňu, neskôr ale počas duelu prezradil Evelyn, že aj dedinčanka Katka vyhovuje jeho výberu. Okrem toho po noci, kedy spal Erik pod jednou perinou s Rebekou, a Casanova Matúš zahrieval vo farmárskom dome Moniku, sa Košičan s kamarátom z Prešova na druhý deň pobavili na tom, že si dámy akosi vymenili.

Mohlo by vás zaujímať: Poslankyňa sa stala mamičkou: Zverejnila FOTO tesne po pôrode!

Na zložitú tabuľu citov spomaleného východniara však neskôr prišla nová taktika, kedy výrazne odmietal Xéniu, aby dokázal Katke, že ona je jeho vyvolená. No to sa tiež časom zmenilo potom, čo Evelyn splnila Matúšovo prianie a na statok opäť priniesla alkohol.

Podgurážený Košičan sa potme vydal na lov. V sieti našiel húpajúcu sa tanečníčku, ktorej sa niekoľkokrát pokúsil ponúknuť bozk a miesto v jeho posteli. A hoci sa u Xénii s pochopením nestretol, keďže slečna zo Žiliny mu dovolila len letný dotyk pier na jej líci, večer preňho neskončil. Našiel si totiž Rebeku, s ktorou bez ostychu polemizovali nad životom, pričom hneď vedľa nich sa pod perinou Henrich a Nikol se*uálne zbližovali.

Potom, čo dvojicu temperamentná Bratislavčanka vyhodila, aby mala s dedinčanom súkromie, sa spoločne vydali do kuchyne, kde mešťania disponujú aj rozťahovacím gaučom – práve na ňom sa obaja usalašili. ,,Matúš sa mi nalámal do postele, pritom Xénia ho čakala,” povedala Rebeka na kameru.

Mohlo by vás zaujímať: ŠOK! Ivana Gottová má KORONAVÍRUS: Fanúšikom oznámila ďalšiu smutnú správu!

Napriek tomu, že to vyzerá tak, že minulú noc medzi Rebi a pracantom z východu nič neprebehlo, je zrejme len otázkou času, kedy jeho nevídanému šarmu nejaká zo slečien podľahne.

FOTO Rebeky a Matúša z POSTELI TU!

zdroj: slovakwoman.sk