Miriam Kalisová ohlásila ROZCHOD: Bolestivé slová jej bývalej láske!

Slovenská moderátorka Miriam Kalisová sa v posledných dvoch rokoch tešila zo vzťahu, ktorý sa na prvý pohľad zdal ako harmonický. O to viac fanúšikov prekvapilo, keď pred pár hodinami oznámila náhly rozchod. Vo svojom vyjadrení nešetrila úprimnosťou.

Moderátorka markizáckej relácie Reflex sa po dlhých rokoch priateľstva dala dokopy s riaditeľom eventovej agentúry Michalom Menkynom. Dvojica nešetrila vzájomnou láskou, pričom sa venovali cestovaniu a spoločným záujmom. S novým partnerom Kalisovej bola v kontakte aj jej dcérka Mia, keďže sa nedávno odhodlala k veľkému kroku a Miriam sa presťahovala k svojej láske.

Mohlo by vás zaujímať: ŠOK! Ivana Gottová má KORONAVÍRUS: Fanúšikom oznámila ďalšiu smutnú správu!

O to viac prekvapilo fanúšikov, keď po dvoch rokoch oznámila rozchod. ,,…každý človek si asi aspoň raz v živote musí prežiť najväčší omyl svojho života… Tým mojím bol môj posledný vzťah. Ďakujem Bohu za túto skúsenosť, ale myslím si, že už stačilo… Poučená som dosť na celý zvyšok života. Neviem síce, čím som si toto zaslúžila, ale som presvedčená, že už naozaj stačilo,“ otvorene napísala na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať: FARMA: Matúš najskôr dvoril Xénii, večer skončil v POSTELI S INOU: To fakt ona?!

zdroj: hitky.sk