Verešová dostala lukratívnu ponuku z JOJky: Odmietla!

Andrea Verešová (40) patrí k najúspešnejším modelkám v našich končinách a nedávno dostala lukratívnu ponuku z televízie JOJ. A hoci si mohla prísť na pekný balík peňazí, napokon sa rozhodla odmietnuť, keďže sa na túto úlohu veľmi necítila.

Medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu patrí nepochybne modelka a misska Andrea Verešová, ktorá nedávno oslávila štyridsiatku. Okrem predvádzania a fotenia drahých modelov občas nepohrdne ani reklamou na sociálnej sieti. Posledne sa jej ale dostalo lukratívnej ponuky priamo z televízie JOJ.

Mohlo by vás zaujímať: Všetko pekné tu raz nebude: Kaliho silnú novinku by si mal vypočuť každý!

Tá len nedávno predstavila novú zábavnú šou Zlatá maska, v ktorej sa inkognito predvádzajú známe osobnosti. Verešová si zasadla počas jednej z epizód do porotcovského kresla, no ako prezradila, pôvodne sa mala objaviť aj medzi účinkujúcimi. “Samozrejme, najskôr ma oslovili, aby som bola jednou z masiek. Zľakla som sa, pretože sa necítim na speváčku ani na také výkony, aké podávali masky. Povedala som, že ako porotkyňa si to rada vyskúšam, to by ma bavilo,” vyzradila pre Plusku.

Mohlo by vás zaujímať: Turistom sa naskytol božský pohľad: Verešová sa plavila na lodi úplne NAHÁ!

Ako dodal zdroj zo zákulisia televízie, aj ako porotkyňa si prišla na peknú sumičku: “Verešová za účasť v porote vzala zhruba 2 500 eur.” O tom, že v šou sa točia nemalé peniaze, svedčí aj fakt, že účinkujúci si prídu za každé jedno číslo k 2 500 eurám. “Každá maska má za jedno kolo účinkovania v šou zhruba 2 500 eur, čím dlhšie v šou je, tým má väčší honorár. Víťaz si tak príde na slušný balík,” podotkol. Ani to však modelke nestálo za to, aby sa napokon postavila pred divákov.

zdroj: hitky.sk