Bagárová len 3 mesiace po narodení dcéry: Chváli sa ďalšou skvelou správou!

Speváčka Monika Bagárová sa koncom mája odobrala na materskú dovolenku, ktorú si plnými dúškami vychutnáva. Rozkošná Ruminka sa stala na profile známej Češky hviezdou číslo jedna, no podľa najnovších informácií sa zdá, že brunetkine aktivity siahajú omnoho ďalej.

Byť matkou bábätka a pracujúcou ženou zároveň nie je žiadna malina. Monika má však jeden obrovský bonus k dobru, keďže jej s malou princeznou pomáha nemalá časť rodiny. Možno práve preto učinila hudobníčka rozhodnutie vrátiť sa do štúdia len tri a pol mesiaca po pôrode.

Mohlo by vás zaujímať: Sima Martausová na onkológii: Najemotívnejšia skladba tohto roka!

Monika fanúšikov milo prekvapila správou, že už v týchto momentoch zarezáva na novom diele. ,,Plánuješ do budúcna nejakú novú pesničku?” zaujímala sa verná obdivovateľka. ,,Áno, momentálne na jednej pracujem. Nebude trvať dlho a čoskoro sa s vami o ňu podelím!”

Mohlo by vás zaujímať: Turistom sa naskytol božský pohľad: Verešová sa plavila na lodi úplne NAHÁ!

Skvelá správa od porotkyne poslednej série šou SuperStar bezpochyby mnohých ľudí nadchla. Speváčka Monika Bagárová totiž sľubuje návrat na hudobnú scénu len necelé štyri mesiace po absolvovaní náročného cisárskeho rezu – upadnúť do zabudnutia teda určite nemieni!

zdroj: hitky.sk