Nečakaná rana pre Evelyn: Jej bývalý frajer si nabalil známu exfarmárku!

Eva Kramerová sa netají tým, že je single a že má za sebou rôzne vzťahové peripetie. O svojich viac či menej príjemných zážitkoch dokonca neváha s vtipom rozprávať aj verejne v podcaste s herečkou Petrou Polnišovou jauuu, PS: to bolelo. To, či však bude mať Evelyn úsmev na tvári po zistení, s kým aktuálne chodí jej ex, je už otázne. Novou frajerkou Matúša Polakoviča je totiž známa exfarmárka!

Približne pred rokom o takomto čase prežívala obľúbená komička Evelyn naozaj šťastné obdobie. Do jej života totiž prišla nová láska v podobe kolegu z televízneho projektu Farma, kde blondínka zastáva úlohu moderátorky – jej vyvoleným sa stal produkčný reality šou Matúš Polakovič. Ako sa však ukázalo, markizáci až tak pre seba stvorení neboli, nakoľko si po pár mesiacoch povedali zbohom.

Aktuálne Matúš opäť zažíva romantiku, pričom aj tentokrát zakotvil vo vodách programu, ktorý má pod palcom. Portálu Pluska.sk sa tmavého fešáka podarilo zachytiť na rande po boku kontroverznej krásky z Farmy 11 Romany Košťálovej, inklinujúcej k mužom i ženám.

Rora už síce v januári šokovala fanúšikov informáciou, že je zamilovaná, no pána božského držala pod rúškom tajomstva. To, či sa jednalo práve o bývalého priateľa komičky Evelyn alebo niekoho úplne iného, však nevedno. Isté je len to, že známa blondínka musí byť z nového romániku svojho ex rozhodne v šoku. O to viac, že s Romčou počas Farmy pôsobili tak, že si naozaj rozumejú nielen po pracovnej, ale aj kamarátskej stránke.

,,Áno s Romanou tvoríme pár. Nechali sme tomu voľný priebeh počas korona obdobia. Rozumieme si a je nám dobre,“ pre Plusku uviedol Matúš.

FOTO ruka v ruke Romany a Matúša TU!

zdroj: hitky.sk