To je SMOLA! Pariškovej syn (9) skončil v nemocnici: Aha, čo sa stalo!

Aneta Parišková (47) sa musí v týchto mesiacoch popasovať s rakovinovým ochorením lymfatických uzlín, pričom nedávno dokončila 4. cyklus chemoterapie. V nemocnici skončil pre zmenu jej syn Gabriel, ktorý je teraz rovnako maród.

Aneta Parišková sa po vážnej diagnóze rakoviny rozhodla bojovať o svoje zdravie a nedávno sa vrátila z nemocnice po 4. cykle chemoterapie. Hoci čaká na výsledky CT vyšetrenia, lekári majú pre moderátorku zatiaľ dobré správy. Obľúbená jojkárka sa dokonca vrátila načas do práce a pred kamerami odmoderovala správy, keďže jej už kolegovia aj televízia veľmi chýbali.

Blondínka, ktorá kvôli chemoterapii prišla o vlasy, má však doma aj ďalšieho čerstvého maróda. Tentokrát ide o jej 9-ročného syna, ktorý nedávno získal striebornú medailu v lukostreľbe. Ďalším koníčkom mladého Gabriela je ale waveboard, na ktorom však nešťastne spadol a skončil v nemocnici so zlomenou rukou.

Zrejme naozaj platí, že v lete majú deti najviac úrazov.Pre nášho Gabka sa stala osudnou jazda na waveboarde. Letné dobrodružstvá a tábory sa tak preňho skončili a ja mám doma spolupacienta. Keď sa mu kosti zrastú a zbaví sa sadry vraj sa teší na waveboard!!! Teším sa, že mu úraz nepriniesol strach, len pri ďalšej jazde snáď trochu viac opatrnosti,” dodáva na záver starostlivá mama.

zdroj: hitky.sk