Je tu TOP namotávka leta 2020: Novinku od Simy a Kaliho nepustíte z hlavy!

Okrem horúcich slnečných lúčov, vody či drinkov patria bezpochyby k letu aj hity, ktoré svojimi tónmi dokážu pokojnú atmosféru premeniť na tú najlepšiu párty. K takýmto songom sa zaradila i novinka od jedných z najobľúbenejších hudobníkov mladej generácie – Sima a Kali vyprodukovali niečo, na čo sa namotáte doslova od prvej sekundy!

Skalní fanúšikovia speváčky Simy a rapera Kaliho veľmi dobre vedia, že keď sa títo dvaja pustia do spolupráce, nemôže z toho vzniknúť nič iné než obrovský hit. Keď sa k tomu zamieša ešte aj letná tematika, úspech je viac ako zaručený!

Mohlo by vás zaujímať: Adele dosiahla vysnívanú postavu. Za posledný rok schudla takmer 50 kíl!

K duetom Aj ty či Nevolaj mi sa najnovšie pridáva letná bomba, nesúca príznačný názov Toto leto. ,,Upozorňujem všetky osoby mladšie ako 15 rokov a ich maminy, poprípade oteckov, že tam bude v refréne 1 nadávka. Takže pokiaľ s tým neni niekto okej, zabráňte vášmu dieťaťu, aby sa dostalo na internet,” s vtipom predstavila spoluprácu s Kalim talentovaná Trnavčanka, ktorá sa vo videoklipe plnom farieb predstavila ako poriadne se*y ženská.

Nech sa páči, pustite si novinku, ktorá bude znieť nasledujúce týždne rozhodne z každej strany. Veď už po prvých sekundách je jasné, že máme dočinenia s TOP hitom tohto leta!

Mohlo by vás zaujímať: Predal sa tajný obraz Karla Gotta: Dražba skončila na astronomickej sume!

zdroj: hitky.sk