Patrila k najtučnejším ženám na svete: Schudla 230 kíl a stala sa…!

Bola jednou z najtučnejších žien sveta, pričom nebola schopná hýbať sa a depresívne chvíle zajedala kalorickými bombami. Nabrala však odvahu a radikálne zmenila svoj život. Dnes sa môže pochváliť stovkami schudnutých kilogramov a úsmevom na tvári.

Charity Pierce pred pár rokmi vážila neuveriteľných 350 kilogramov, v dôsledku čoho patrila k najtučnejším ženám sveta. Jej život sa zmenil po autonehode, keď sa niekoľko mesiacov nemohla hýbať, nakoľko utrpela vážne zranenia. Na depresiu našla riešenie v podobe kalorických jedál.

Mohlo by vás zaujímať: Exfarmárka Barbora si hľadá frajera: Neuveríte, komu dala šancu!

Známa Američanka sa tak nakoniec ,,vyjedla“ na extra morbídne obéznu ženu, pričom denne prijala viac ako 10-tisíc kalórií. Všetko sa zmenilo, keď si jej srdce získal o 17 rokov mladší muž Tony. Ich vzťah bol natoľko vážny, že sa mala uskutočniť svadba. Charity však zmenila názor a odmietla sa vydať pokiaľ neschudne.

Mohlo by vás zaujímať: Je to PODVOD? Diváci si všimli v šou Svadba na prvý pohľad šokujúci DETAIL!

Milovníčka jedla sa tak vložila do rúk odborníkov, ktorí jej nariadili radikálnu zmenu životosprávy, pravidelné cvičenie, a taktiež podstúpila zmenšenie žalúdka. V priebehu niekoľkých rokov sa jej podarilo schudnúť úžasných 230 kilogramov. Dnes je z nej úplne iná žena, pričom zo ,,starej“ bacuľky zostala iba tretina. Cíti sa omnoho zdravšie a konečne si môže splniť tajné sny.

FOTO výslednej PREMENY TU!