Čaputová si vyrazila s frajerom do spoločnosti: Z Rizmana je nový chlap!

Zuzana Čaputová (46) si len pred pár hodinami vyrazila so svojím partnerom Jurajom Rizmanom (44) do spoločnosti. Dvojica, ktorá okamžite pútala pozornosť, zavítala do známeho divadla GUnaGU, kde si vychutnali predstavenie Herečky. Pozrite, ako im to pristalo!

Slovenská prezidentka má od svojho nástupu do významnej funkcie celkom plný kalendár a pracovné povinnosti striedajú oficiálne návštevy či zahraničné a domáce cesty. Aj Zuzana Čaputová však občas potrebuje vypnúť a nabiť si baterky počas svojho voľného času. Ten trávi okrem rodiny aj so svojím partnerom Jurajom Rizmanom, s ktorým už niekoľko mesiacov tvoria zaľúbený párik.

Mohlo by vás zaujímať: Mokráňová ohuruje 5 týždňov po pôrode osím pásom: Jej slová vás ale šokujú!

Len nedávno sympatická blondínka fanúšikom na sociálnej sieti odhalila, ako dokáže zamakať okolo chaty, tentokrát si vyšla za kultúrou. Spolu s partnerom sa totiž vybrali do divadla GUnaGU na predstavenie Herečky, v ktorom hrajú aj také esá ako Zuzana Krónerová či Gabriela Dzuríková.

Zo slov prezidentky je jasné, že si večer maximálne užila: “Ľahkosť, inteligentný humor, skvelé herecké výkony. Po dnešku mi veľmi dobre padlo predstavenie divadla Gunagu – Herečky (miluj blížneho svojho). Vážené umelkyne a umelci, ďakujem vám,” napísala. Rovnako dobre sa bavil aj jej partner: “Po práci sme zašli do divadla – predstavenie Herečky v Gunagu – výborné herecké výkony a vééééééľký relax,” nešetril chválou. Okrem toho sa na priložených fotografiách nedá nevšimnúť, že z Rizmana je celkom nový muž po tom, čo sa nechal ostrihať a vybral si z ucha náušnicu. Dvojici navyše láska prospieva a na míle žiari šťastím.

Mohlo by vás zaujímať: Hviezda filmu Rýchlo a zbesilo sa rozvádza po 13 rokoch manželstva!

zdroj: hitky.sk