Dve ku**y? Vulgárny náklad Karlosovi Vémolovi od jeho vytočenej PARTNERKY!

Český zápasník Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová len v decembri privítali na svete spoločnú dcérku Lili. Krásne chvíle plné lásky ale nahradili drsné slová a vulgarizmy, ktoré slovenská playmate adresovala svojej polovičke v komentároch na Instagrame. Čo prinútilo temperamentnú blondínku k ostrej reakcii?

Pred pár dňami sa úspešný športovec nachádzal v Saint-Tropez, odkiaľ zverejnil fotografiu, kde ho možno vidieť v spoločnosti niekoľkých mladších či starších pánov. Avšak oni vraj neboli jediní, s kým český terminátor trávil čas.

Mohlo by vás zaujímať: Veronika Nízlová nestráca čas: Po rozchode sa objavila po boku iného muža

Mohlo by vás zaujímať: Šeherezáda sa predviedla v bikinách: Za popôrodné kilá a celulitídu sa nehanbí

Podľa portálu Blesk.cz sa partnerka zápasníka Karlosa Vémolu dostala k fotografii, na ktorej si jej polovička užíva prítomnosť dvoch vyzývavých slečien. Práve spomínaná fotka má byť dôvodom ostrých slov silikónovej modelky, aké zanechala pri spomínanej snímke s chlapcami. ,,A tie dve ku*vy, čo s tebou leteli, vás fotia? Prečo s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagrame na rodinu. Veľa ľudí vie, že ty anjel nie si a mne už došla trpezlivosť. Klamania už bolo dosť!”

zdroj: slovakwoman.sk