Eva Zelníková s manželom Matúšom sú RODIČMI: Pôrod nešiel podľa plánov!

Eva Zelníková Strážnická, účastníčka deviatej série reality šou Farma, sa v sobotu o krok priblížila k svojmu veľkému snu mať 5 detí. Spoločne so svojím manželom Matúšom totiž na svete privítali prvé spoločné bábätko, ktoré dalo prvorodičke poriadne zabrať.

V prvej polovici minulého mesiaca sa Eva dostala do nemocnice, kedy prezradila, že jej tvrdne bruško, skrátil sa jej krčok maternice a predčasne sa začala otvárať. ,,Dostávame infúzie a injekcie na rýchlejší vývin pľúc a uvidíme. Ale ešte 2 – 3 týždne by mohol vydržať v brušku. Takže musíme byť v pokoji, ležať a oddychovať,” napísala v tom čase na svoj Instagram.

Mohlo by vás zaujímať: Pes zabil párdňové dvojičky: Podľa veterinára je dôvod jasný!

Želanie mamičky sa vyplnilo – od jej predčasnej návštevy nemocnice prešiel takmer celý mesiac, pričom chlapček prišiel na svet uplynulú sobotu o 19.35 s váhou 2970 gramov a výškou 49 centimetrov. Čerstvej mamine dal ale ešte raz zabrať.

Mohlo by vás zaujímať: Bagárová oslávila 26. NARODENINY: Darček od Makhmuda, aký by brala každá!

,,4.7.2020 som trocha potrápil maminu akútnym cisárskym, už som však na svete a všetci sme chvalabohu v poriadku. Zotavujeme sa. Ďakujeme za všetky podporné správy, veľmi si to vážim,” napísala na sociálne siete šťastná Eva Zelníková Strážnická. My sa pripájame k dlhému radu gratulantov a prajeme veľa zdravíčka! 🙂

FOTO s bábätkom TU!

zdroj: slovakwoman.sk