Karin z Farmy vytasila úplne nahú FOTO: Túto časť tela ide na sebe zmeniť!

Banskobystričanka Karin Dvořáková sa preslávila ako účastníčka desiatej série reality šou Farma, kde jej po niekoľko mesačnom pobyte so známymi celebritami ušlo celkové finále len o vlások. Po skončení natáčania podstúpila hviezdička výraznú premenu zovňajšku, pričom makať na sebe stále neprestáva. Odvážna brunetka sa predviedla celkom nahá s cieľom upozorniť na ďalšiu plánovanú zmenu.

Sebavedomie a odvaha jej nechýbali ani na statku, v bežnej civilizácii sa však Karin taktiež prezentuje ako divoká kočka, plne si vedomá vlastných kvalít.

Mohlo by vás zaujímať: Dara prvýkrát ukázala muža, s ktorým sa pravidelne stretáva: Je to fešák!

Mladá kráska absolvovala minulý rok plastickú operáciu poprsia, po akej dlhodobo túžila. Okrem iného si necháva pravidelne napichávať pery či predlžovať vlasy, zvyšok tela je ale dielom pravidelného cvičenia. Karin sa netají tým, že prirodzené krivky pre ňu ideál skutočnej krásky nikdy nepredstavovali, preto sa neustále snaží na sebe niečo vylepšovať.

Šťastne zadaná tmavovláska sa tentokrát zamerala na vlastné pozadie. Na provokatívnej obnaženej snímke ukázala nielen dokonale štíhly pás, ale zároveň vyjadrila vieru v to, že by sa jej zadná časť tela mohla začať už čoskoro viditeľne zväčšovať.

Mohlo by vás zaujímať: Chorá Parišková sa chce vrátiť do práce: Odkaz z JOJ-ky hovorí za všetko!

,,Nikto by sa nemal hanbiť za svoje telo. Dúfam, že do pár týždňov mi narastie, keďže som začala na sebe makať,” bývalá markizácka hviezdička dala nahotinkou zo solária jasne najavo, že postavu a vzhľad podľa vysnených predstáv túži docieliť nielen na estetickej klinike, ale tiež vo fitku.

FOTO ÚPLNE NAHEJ Karin v soláriu TU!

zdroj: slovakwoman.sk