Twiinska Daniela ukázala, aký má polroka po pôrode zadoček: Budete čumieť!

Posledné dni sa konečne tešíme z hrejivých lúčov slnka, ktoré viaceré z nás prilákali k bazénu. Daniela Nízlová to má o to ľahšie, že sa môže vykúpať priamo na svojom krásnom dvore v Neapole. Pri jednom z takýchto čľapkaní sa vo vode si speváčka zhotovila romantickú snímku s priateľom Stanislavom Lobotkom, na ktorej sa nedá nevšimnúť jej pozadie.

Dvojičky Nízlové sa odjakživa mohli pýšiť dokonalými tvarmi, pričom neraz ukázali, že im pánbožko nadelil aj veľmi pekný zadoček. Dobré gény v kombinácii s cvičením tak Veronike a Daniele zabezpečili pozadie, aké by brala zrejme každá žena.

Mohlo by vás zaujímať: Karin z Farmy vytasila úplne nahú FOTO: Túto časť tela ide na sebe zmeniť!

U obľúbenej speváčky, ktorá sa v januári stala mamičkou dcérky Lindy, sa dokonca nič nezmenilo ani po pôrode – polovička futbalistu Stana Lobotku sa už krátko po Linduškinom príchode na svet pýšila osím driekom. Najnovšie sa však Daniela ukázala na fotke v plavkách a jej fanúšikom mohli padať sánky.

,,Aj ja chcem vyzerať takto po pôrode. Ale isto budem rozkysnutá jak parená buchta,” s vtipom okomentovala Nízlovej snímku neznáma slečna, narážajúc na brunetkine štíhle telo a parádny zadok. ,,Nebudeš, dieťa ťa tak vytrénuje, že nebude čas byť rozkysnutá,” odpovedala jej známa mamina, ktorá už dávnejšie priznala, že ako gazdinká sa musí v trojposchodovej domácnosti poriadne zvŕtať.

FOTO SEXY twinsky DANIELI TU!

Mohlo by vás zaujímať: Dara prvýkrát ukázala muža, s ktorým sa pravidelne stretáva: Je to fešák!

zdroj: slovakwoman.sk