Celá žiari! PRVÉ FOTO Judínyovej po pôrode: Dcéru vyváža v luxusnom kočíku!

Markizáčka Erika Judínyová sa stala 20. mája čerstvou maminou, keď v rovnaký deň ako Ivana Gáborík porodila prvú dcérku menom Ella. Tvár relácie Smotánka nepatrí medzi dámy, deliace sa o súkromné záležitosti, fanúšikom sa preto doteraz vôbec neukázala. Šťastných rodičov sa ale nedávno podarilo zastihnúť počas úvodnej letnej prechádzky s bábätkom, voziacim sa v nádhernom a luxusnom kočíku.

Erika s manželom Štefanom Skrúcaným vhupli do rodičovského kolobehu v pokročilom veku, to im však nebráni v tom, aby si dni strávené s malým pokladom dosýta užívali. Rodinka sa vybrala v trojici na prechádzku do Horského parku, kde sa mohlo dieťatko nadýchať čistého vzduchu.

Mohlo by vás zaujímať: Vzťah so známym Slovákom je vážny: Mašková otvorene o svadbe aj bábätku!

Celebritný párik vybral pre dcérku krásny kočík s jednoduchým dizajnom, ktorého jemný ružový odtieň jasne naznačuje, že vnútri sladko spinká rozkošná princezná. Avšak rozhodne nejde o žiadnu “lacnú hračku”, keďže cena za modely, ako má Ella, sa pohybuje v rozmedzí 1200 až 1500 eur.

Známa plavovláska pôsobí mesiac po pôrode veľmi šťastne, pričom je vidieť, že si prvé prechádzky v spoločnosti Štefana a bábätka za hrejivých slnečných lúčov užíva na maximum.

FOTO celej rodinky TU!

Mohlo by vás zaujímať: Matej Jurkovič z Farmy šokuje: Natočil nové péčko, film má špeciálny obsah!

zdroj: slovakwoman.sk