Vzťah so známym Slovákom je vážny: Mašková otvorene o svadbe aj bábätku!

Predchodkyňa Barbory Piešovej sa teší z nádhernej novinky, nakoľko sa jej dva roky po výhre v šou SuperStar podarilo vydať debutový album s názvom Zmatená. Speváčka Tereza Mašková sa ale ani v súkromnej oblasti nemá na čo sťažovať – vzťah so slovenským producentom sa možno už čoskoro posunie na vyšší level!

Tereza Mašková a Oliver Žilák patria medzi páry, stretávajúce sa nielen v spoločnej domácnosti, ale tiež v pracovnom prostredí. Sympatický producent stál totiž pri zrode Češkinho prvého videoklipu a teraz jej pomáhal aj s vysneným albumom.

Mohlo by vás zaujímať: Matej Jurkovič z Farmy šokuje: Natočil nové péčko, film má špeciálny obsah!

Dvojica spolu prežila náročné karanténne obdobie, kedy sa naučila zosúladiť záujmy bez toho, aby jeden druhému prekážal. Možno i toto zaľúbencov presvedčilo o tom, že sú jeden pre druhého ako stvorení. ,,My sme obaja blázni, máme rovnaký humor, obaja sme výbušní, takže myslím, že sa dopĺňame,“ známa ružovovláska prezradila pre portál Topky.

Plánujú spoločnú budúcnosť?

Keď prišla reč na tému svadobných zvonov, niekdajšia SuperStar prekvapila otvorenou reakciou. „My nad tým celkom tak… No, niežeby sme často, ale niekedy to tak pustíme do éteru… Ale tak zatiaľ nič nemám, takže uvidíme. Možno ho k tomu dokopem sama,” vtipkuje Tereza, ktorá už s priateľom potenciálny obrad zjavne párkrát preberala.

Mohlo by vás zaujímať: Dieťa číslo 11! Boris Kollár je znova otcom, podobu so synom nezaprie

24-ročná hudobníčka sa zároveň nebráni ani občasným úvahám o dieťatku. „Uvidíme. Tak ja už som taká, že už aj nad bábätkom uvažujem… Ale potom, keď si to predstavím, tak ešte nie, ešte nie som ready,“ uviedla Mašková, ktorej sa síce pomyslenie na mamičkovské povinnosti celkom pozdáva, no zatiaľ sa podľa svojich slov necíti byť na dieťa pripravená.

zdroj: slovakwoman.sk