Exfarmárka MIRKA ukázala svoje nové fotky: Tie ÚSTA pripomínajú…

V markizáckej realityshow Farma sa často nájde kráska, ktorá zaujme svojím výzorom mužské publikum. V 11. pokračovaní sa ich našlo o niečo viac. Boli proti sebe postavené v dvoch táboroch – a to západnom a východnom. Posledného ročníka sa zúčastnila aj mladá Mirka, ktorá bola, bohužiaľ, neobľúbená na oboch frontoch.

Každá žena sa o seba rada stará. Všetky chceme mať pekné nechty, dokonalý účes a perfektnú postavu, no niekedy sa to vymkne spod kontroly a následky môžu vyzerať katastrofálne. Vtedy si treba spomenúť na staré, zlaté pravidlo – menej je viac.

Mohlo by vás zaujímať: Boris Kollár stráca nervy: Ak sa TOTO nestane, odchádza z vlády!

Mirka Csorbová sa už v prvej dokrútke Farmy 11 vyjadrila, že sa vo voľnom čase venuje najmä samoskrášľovaniu. Mladá Košičanka sa chce naozaj páčiť, a tak robí všetko preto, aby vyhrala nad prírodou a zbavila sa každej menšej nedokonalosti, ktorú na sebe nájde.

Tmavovláska sa rozhodla, že si opäť raz nechá zväčšiť pery. Výsledok sa ale pohybuje niekde na hranici – vkusnej úpravy a odstrašujúceho káčera. Presný priemerný názor jej publika na Instagrame si, bohužiaľ, nevypočítame, keďže exfarmárka možnosť komentovania zablokovala. Vy však názor na východniarkine nové ústa v komentároch na našom Facebooku vyjadriť môžete – vyzerá Mirka lepšie s ďalšou úpravou alebo je to už cez čiaru?

FOTO Mirky s NOVÝMI PERAMI TU!

Mohlo by vás zaujímať: TO nik netušil: Majk a Mária prezradili termín SVADBY a odhalili TAJOMSTVO!