Manžel Pariškovej prehovoril: Takto zvláda Aneta náročnú liečbu!

Aneta Parišková momentálne zmáha ťažký boj so zákernou chorobou, v dôsledku ktorej sa dostala až na nemocničné lôžko. V náročných časoch je pre moderátorku najväčšou oporou rodina, ktorá jej neustále dodáva silu a odvahu bojovať.

Trojnásobná matka momentálne prechádza intenzívnou liečbou po tom, čo jej lekári diagnostikovali non-hodgkinov lymfóm. Po prvej fáze chemoterapie bola na pár dní prepustená z nemocnice. O Anetu a jej troch synov sa tak stará milovaný manžel Miroslav, ktorý sa len prednedávnom vrátil z USA.

Polakovič najnovšie priznal, že Aneta zvláda liečbu veľmi dobre a predbežné výsledky sú podľa očakávaní lekárov. Aj keď moderátorka občas prežíva ťažšie chvíle, snaží sa myslieť pozitívne. ,,Navzájom sa podporujeme. Aj chlapci sú veľmi zlatí, pomáhajú v domácnosti,“ uviedol ich nevlastný otec v rozhovore pre magazín TOPSTAR.

Mohlo by vás zaujímať: KONIEC prísnych opatrení: Matovič uvoľnil 4. fázu, TAKTO to bude ďalej!

Parišková je však veľmi aktívna žena a polehávanie len tak na gauči nemá v obľube. Únava z chemoterapie ju ale často prinúti ležať a oddychovať. V myšlienkach je s kolegami, pričom sa nevie dočkať návratu do práce. ,,Viete, aká je, že neobsedí. Tak dúfa, že lekár čoskoro povie, že aspoň občas by mohla, aspoň na víkend,“ dodal Miro.

Mohlo by vás zaujímať: Monika Bagárová prezradila termín pôrodu. Stihne finále SuperStar?

zdroj: hitky.sk