Zuzka Plačková sa predviedla úplne nahá: Neuveríte, kde sa nechala vyfotiť!

Vplyvná slovenská influencerka Zuzana Plačková si v uplynulom období dopriala viacero luxusných darčekov. Po niekoľkomesačnom čakaní sa dočkala nového štvorkolesového tátoša, neskôr samú seba obdarovala prepychovými zlatými hodinkami od slávneho výrobcu a najnovšie sa rozhodla spojiť príjemné s užitočným a počas fotenia vlastnej kolekcie nečakane odhodila šaty. Keď uvidíte, kde si Zuzka zapózovala, padne vám sánka.

Tmavovláska sa venuje toľkým biznisom, že niektorí ľudia len neveriacky krútia hlavou nad tým, ako to vlastne dokáže všetko stíhať. Okrem ružového podniku v Bratislave, ktorý sa v zozname Plačkovej podnikateľských priorít nachádza na popredných priečkach, stíha vypúšťať do éteru modernú kolekciu oblečenia, prijímať spolupráce na Instagrame a v čase pandémie koronavírusu dokonca zmobilizovala sily s cieľom predávať tvárové rúška.

Mohlo by vás zaujímať: Igora Matoviča zaujíma názor Slovákov: Položil im dôležitú otázku!

Čo sa týka módy, kráska v tejto oblasti vôbec nezaháľa a fanúšičky pravidelne teší novými štýlovými kúskami. Nedávno sa v otvorenej prírode konalo profesionálne fotenie čerstvej kolekcie, kde Zuzana neodolala a skvelú príležitosť využila na prezentáciu vlastnej osoby.

Úspešná podnikateľka odhodila zábrany i šaty a pred objektív si ľahla len v Evinom rúchu. Ako “podložku” použila strechu ružového miláčika na kolesách, čím dokonale vyjadrila svoju pravú podstatu. Cukríková farba a luxus jednoducho k Zuzke patria, no na takúto odvážnu nahotinku sa vraj odhodlala po veľmi dlhej dobe.

FOTO NAHEJ PLAČKOVEJ TU!
Mohlo by vás zaujímať: Matovič chystá obrovské ZMENY pre Rómov: Sociálne dávky im…!