Exfarmárka Karin znovu provokuje: Zverejnila doposiaľ najpikantnejší záber!

Bývalá markizáčka Karin Dvořáková sa ani po skončení desiatej série Farmy, kde naplno zahviezdila, na nedostatok pozornosti sťažovať nemôže. Na Instagrame totiž sleduje jej súkromný život viac ako 62 tisíc ľudí, ktorým mohla pri pohľade na najnovší horúci záber doslova padnúť sánka!

Kočka z Banskej Bystrice už počas dlhej púte v kontroverznej vidieckej šou dokazovala, že odvaha ani sebavedomie jej rozhodne nechýbajú. Po ukončení natáčania rozbehla aktivity na sociálnej sieti a začala sa tiež venovať reklamnej činnosti či zúčastňovať sa profesionálnych fotení.

Mohlo by vás zaujímať: DOČKAL SA! Herec z OTECKOV Poláčik je už otcom: Problém je v tom, že…

Tmavovláska absolvovala niekoľko estetických úprav vzhľadu, vďaka čomu sa z nej v priebehu pár mesiacov stala neodolateľná šelma. O tom, že čerstvo zamilovaná kráska do zabudnutia upadnúť nemieni, svedčí aj mimoriadne provokatívna snímka, na ktorej Karin vytasila silné ženské zbrane v plnej kráse.

Kým drvivá väčšina národa “umiera” od nudy v domácej karanténe, atraktívna ex-farmárka si naďalej ide svoje. Nahé štíhle krivky vystavila na obdiv v luxusnom vozidle, pričom telo si nechala zahaliť len kúskom stiahnutých šiat s červenými lodičkami. Poodhalené poprsie, ruka v rozkroku či zvodný pohľad plný vášne sú jasným dôkazom toho, že Dvořákovú ani pochmúrne obdobie týchto dní v pestrých aktivitách neodradí!

PIKANTNÁ FOTO Karin TU!

Mohlo by vás zaujímať: Vedci prišli na účinnú látku v boji s COVID-19: Je v týchto potravinách!

zdroj: slovakwoman.sk