Pellegrini informoval o smrti Slovenky, ktorá bola nakazená koronavírusom!

Covid-19 je aktuálne najväčšou nočnou morou väčšiny Slovákov. Doposiaľ evidujeme 105 nakazených ľudí, pričom pred malou na tlačovej konferencii o rokovaní vlády a krízového štábu dosluhujúci premiér Peter Pellegrini verejnosť informoval o smrti ženy, ktorá bola pozitívne testovaná na koronavírus.

Peter Pellegrini so svojím tímom na zatiaľ poslednej tlačovej konferencii Slovensko oboznámil s nepríjemnou informáciou ohľadom smrti 84-ročnej ženy, nakazenej koronavírusom. Babičku však sužovali aj ďalšie zdravotné problémy.

Mohlo by vás zaujímať: Kontroverzná exfarmárka doma nesedí: Prekonala svoju nočnú moru!

,,Do nemocnice bola prijatá s nejakými akútnymi zdravotnými problémami. Bola to osoba, ktorá trpela na aterosklerózu, koronárnu artériovú chorobu, prekonala infarkt myokardu, mala chronické srdcové zlyhávanie, permanentnú fibriláciu v predsieni, a tak ďalej, a tak ďalej a táto osoba, samozrejme, vzhľadom na to, že sa stretla so synom a vnukom, ktorí sa vrátili zo zahraničia, bola aj pozitívne testovaná na koronavírus,“ infromoval premiér. Či bola smrť neznámej pani spôsobená koronavírusom, však zatiaľ oficiálne potvrdené nie je. Všetko ukážu až ďalšie testy.

Mohlo by vás zaujímať: Čínski lekári oznámili, že pacientom s koronavírusom pomáha tento prípravok na chrípku

Zdroj/Foto: Facebook/Peter Pellegrini

zdroj: slovakwoman.sk