Rytmus s Jasminou zverejnili rodinnú FOTO: Tento DETAIL ľudí rozzúril!

Malinovo, Tatry, príroda… Zdá sa, že hocijaké miesto je pre rodinku tvorenú Rytmusom, Jasminou Alagič Vrbovskou a ich synčekom Sanelom lepšie než Bratislava, kde ich každý spoznáva. Aj preto si manželia pre svoje výlety s obľubou vyberajú Viedeň. Posledná fotka, ktorú z metropoly našich západných susedov zverejnili, však zdvihla vlnu vášní.

„S mojím princátkom a kráľovnou,“ Rytmus pridal milý popis ku fotografii rodinky spred Dómu sv. Štefana, známej dominanty mesta Viedeň. Jasmina, ktorá zverejnila podobný záber, avšak z iného uhla, už šetrila slovami menej.

Mohlo by vás zaujímať: Exfarmárka Romana provokuje: V čipkovanom prádle odhalila takmer všetko!

„Viete, čo je sranda? Celý život sme chodili s našimi do Viedne pravidelne zhruba raz za týždeň,“ zaspomínala si Jasmina na dávne časy. „Najkrajšie je, ako vidím, že všetko to teraz robím so svojou rodinou a nenormálne ma to teší, lebo tieto naše výlety mi robili krásne detstvo, šťastné detstvo… A to je to, čo pre Teba chceme!“

Viac než pekné slová však niektorých ľudí zaujal drobný detail – na oboch fotografiách mal malý Sanel na nožičkách len ponožky. Absencia topánočiek tak podľa magazínu Topstar zdvihla tlak mnohým starostlivým mamičkám, ktoré apelovali na „nezodpovedných“ rodičov, aby sa viac starali o zdravie ich dieťaťa ako o fotografovanie na sociálne siete.

Hoci sú v súčasnosti už všetky negatívne komentáre z oboch príspevkov vymazané, podľa Topstar sa rozhodnutie nedať Sanelovi na nohy topánky podujal obhajovať aj samotný Rytmus. Použil pritom poriadne uštipačné slová: „Áno, lebo kočík sme zabudli doma. Máte veľkú pravdu. Ja som myslel, že v tých ponožkách vydrží vonku celý deň.“

Mohlo by vás zaujímať: Kríza definitívne zažehnaná? NEVESTA Júlia spravila veľké gesto, pripravila PREKVAPENIE pre Ľuba

Na dobre mienené, no nevyžiadané rady začala okamžite reagovať aj armáda fanúšikov, ktorí dávali za pravdu obľúbenému raperovi. Zastávali sa názoru, že aj keby vonku práve nebolo teplo, za tých pár minút, čo ho vybrali z kočíka, by malému Sanelovi nožičky neodmrzli.

Populárni ľudia sú vždy pod drobnohľadom a vo chvíli, čo zverejňujú fotky so svojimi deťmi, dvojnásobne. Rytmus a Jasmina však, zdá sa, s niečím podobným nemajú vôbec problém a s „útokmi“ rád, o ktoré nikoho neprosili, už tak nejako dopredu počítajú.

zdroj: slovakwoman.sk