Aniston oslávila narodeniny odvážnymi zábermi: TOTO telo, že má 51 rokov???

Hollywoodsku hviezdu Jennifer Aniston netreba nikomu predstavovať. Po tom, ako sa herečka pred pár mesiacmi po prvýkrát prihlásila na sociálnu sieť Instagram, okamžite prevalcovala všetky rekordy, keď sa jej milión sledovateľov podarilo nazbierať v priebehu necelého dňa. Odvtedy sa plavovláska pýši rôznymi zábermi zo súkromia, pričom najnovší príspevok bol venovaný jej nedávnym narodeninám.

Dátum 11. február má v kalendári ikonickej americkej umelkyne špecifické postavenie. Práve v ten deň totiž Jennifer Aniston velebí sviatok svojho narodenia, no pri pohľade na ňu by jej skutočný vek tipoval len málokto.

Mohlo by vás zaujímať: Takéto prsia v 50-tke? Na nahú Mórovú Slováci čumia s otvorenými ústami!

Jedna z hlavných hrdiniek kultového sitcomu Priatelia dovŕšila 51 rokov a tie sa rozhodla okoreniť si provokatívnymi fotografiami. Seriálová Rachel sa v odvážnych pózach stala súčasťou časopisu, túžiaceho uctiť si pôvab ženy v každom veku práve týmto spôsobom, čo herečka úprimne ocenila.

Bývalá manželka oscarom ovenčeného Brada Pitta však v čiernych obtiahnutých šatách či koženej bunde a dlhých čižmách pripomína skôr energickú vysokoškolskú študentku. Američanka sa totiž pýši výnimočne mladistvým vzhľadom, dokonale doplneným štíhlou a pevnou postavou s vyrysovaným bruškom. Na tvári či tele svetoznámej hviezdy niet ani stopy po tom, že má rok po 50-tke.

ODVÁŽNE FOTO JENNIFER TU!
Mohlo by vás zaujímať: Kríza definitívne zažehnaná? Júlia spravila veľké gesto, pripravila PREKVAPENIE pre Ľuba

zdroj: slovakwoman.sk