Nové zistenie o Lucii: Neuveríte, z ktorej TV relácie ste ju mohli poznať!

28-ročná Lucia z markizáckej svadobnej šou už zrejme oľutovala, že sa do kastingov na hľadanie pravej lásky vôbec prihlásila. Kráska má totiž za sebou poriadne pohnutú minulosť, aká, žiaľ, vyplávala na povrch takmer okamžite po odvysielaní epizódy s ňou. Ak ste si ale pri pohľade na inštruktorku detského plávania povedali, že je vám jej tvár odniekiaľ povedomá, máme pre vás nové objasnenie.

Plavovláska sa dostala do povedomia národa v rámci kontroverzného projektu Svadba na prvý pohľad, kde ju odborníci spojili so starším partnerom Ivanom. Keď sa benevolentný chlapík dozvedel o tom, že jeho nevesta v mladosti účinkovala v krátkom filme pre dospelých a tiež holdovala závislosti na drogách, ostal v nemilom šoku. 39-ročný podnikateľ ale napokon všetky zistenia predýchal a dvojica sa horko-ťažko pokúša zladiť spoločné životy.

Mohlo by vás zaujímať: Takéto prsia v 50-tke? Na nahú Mórovú Slováci čumia s otvorenými ústami!

Najnovšie sa tiež dozvedáme, že sa Lucia pred televízne kamery slovenských staníc nepostavila prvýkrát. V minulosti sa totiž stala súčasťou natáčania veľmi obľúbenej jojkárskej relácie Inkognito, kde známi hádači mali odhaliť jej vtedajšie povolanie modelky pre body painting.

Vysmiata blondínka vtedy pred moderátorom Vladom Voštinárom nesmelo priznala, že maľovanie štetcom na telo ju miestami dráždi, čo jej vôbec nie je nepríjemné. Vyzerá to teda tak, že o minulosti nevesty z markizáckeho sociálneho experimentu ešte stále diváci ani zďaleka netušia všetko, keďže sa o nej každú chvíľu vynárajú stále ďalšie odhalenia.

FOTO LUCIE Z INKOGNITA TU!
Mohlo by vás zaujímať: Toto že je Júlia zo Svadby na prvý pohľad? Vynovenú krásku nespoznáte

Zdroj: slovakwoman.sk