Tajne zamilovaná do Mateja?! Deya odhalila celú PRAVDU zo zákulisia Farmy!

V utorok večer mohli diváci televízie Markíza sledovať veľkú farmársku pasovačku medzi Matejom Jurkovičom a Rasťom Mojsejom. Celý konflikt bol odštartovaný udalosťami, kedy bol silácky západniar vďaka vypadnutej Andrey Matejčíkovej vymenovaný za vodcu statku a následne si za sluhu vyvolil najväčšieho oponenta Rasťa. Plavovlasá Deya bola za toto rozhodnutie atakovaná z viacerých strán, preto sa k závažným okolnostiam napokon dobrovoľne vyjadrila.

Po tom, ako sa úradujúcim farmárom týždňa stal nenávidený svalovec z Bratislavy, strhlo sa v dedinskom sídle hotové peklo. Nahnevaní súťažiaci, dusiaci v sebe zlosť a neutíchajúce výčitky, sa neudržali, a vyhrotené slovné prestrelky skončili fyzickým útokom.

Mohlo by vás zaujímať: Lady Gaga šla konečne s pravdou von o vzťahu s Bradley Cooperom!

Po otrasných udalostiach v slávnej reality šou má drvivá väčšina slovenského národa Jurkoviča poriadne v zuboch, pričom ostatní účinkujúci na čele so zraneným Mojsejom sú vnímaní ako úbohé obete. Vypadnutá Deya ale napätú atmosféru na statku sledovala z úplne iného uhla, a po tom, ako za “hlavu” farmárskej rodiny vybrala práve Mateja, bola obviňovaná z utajovaných citov smerom k nemu.

Mohlo by vás zaujímať: Lucie Bílá prekvapila priateľa Radka. S týmto krokom rozhodne nepočítal

,,Farmár týždňa je pre mňa človek pracovitý, nápomocný, silný, cieľavedomý, organizačne zručný, flexibilný a autoritatívny. To som videla v Matejovi, a preto som volila jeho za farmára. Nikdy som si nevšimla, že by niekoho šikanoval alebo ohováral ako ostatní,” blondínka obhajuje vlastné presvedčenie. Kráska sa zároveň pokúsila priblížiť problematický divácky pohľad na vec, ktorý je formovaný len tým, čo je odvysielané v televízii.

Mohlo by vás zaujímať: NOVÁ LÁSKA?! Deya pózuje na zamilovaných záberoch s vypadnutým farmárom!

,,V telke ľudia nevidia všetko. Napríklad to, ako sa Rasťo ku mne skutočne správal. Ako na mňa kričal, keď sa opil. Toto mi Maťo nikdy neurobil a vždy, keď bolo treba, mi pri práci pomohol a poradil. Žiaľ, v telke toto prestrihajú a dajú tam len to, čo oni chcú. Nie všetci sú na farme naozaj takí, ako ich v telke vykresľujú. Nečakala som, že Maťo urobí, čo urobil,” priznáva otvorene naznačujúc, že viaceré aféry v súťaži v skutočnosti ani zďaleka nie sú také, ako je to odprezentované v priebehu zostrihaného prenosu.

Mohlo by vás zaujímať: Hrozí ďalšie vylúčenie z Farmy! Vinníka trest určite neminie!

zdroj: slovakwoman.sk