Extrémna premena policajta Michala: Schudol 77 kíl a je z neho fešák!

Televízia Markíza pred pár hodinami odvysielala deviatu epizódu druhej série úspešnej šou Extrémne premeny Slovensko. Hviezdou príbehu sa tentokrát stal Michal Grajciar, ktorý si prešiel brutálne náročným rokom. Nakoniec však nielenže dosiahol svoj cieľ, no dokonca ho ešte prekonal!

Michal Grajciar vážil alarmujúcich 164 kilogramov, keď sa rozhodol zatočiť s nadbytočnou váhou s pomocou trénera Maroša Molnára. Sám priznal, že sa už nedokázal pri jedle kontrolovať, a dokonca sa považoval za najtučnejšieho policajta v policajnom zbore na Slovensku.

Mohlo by vás zaujímať: Matej sa vyjadril k drsnému útoku na Farme: Toto myslí vážne?!

42-ročný Slovák túžil po životnej zmene predovšetkým kvôli svojej rodine. Spoločne s manželkou Veronikou vychováva dcérku Mišku a syna Iva. Práve v prípade malého školáka nastal problém, keď mu lekári diagnostikovali nábeh na cukrovku.

Mohlo by vás zaujímať: Najtvrdšia životná rana: Mirka skončila v slzách!

Michal sa aj z tohto dôvodu rozhodol byť pre svoje deti lepším vzorom, a dokonca im nastavil program cvikov, ktoré obaja vykonávali pred odchodom do školy. Celá rodina tak prepadla cvičeniu a voľné dni sa snažili spoločne vychutnať na výletoch v prírode. Ivanovi sa tak podarilo schudnúť 9 kilogramov.

Motivovaný policajt však spravil taktiež úžasné pokroky. Pri chudnutí sa radikálne zlepšil jeho zdravotný stav. Nábeh na cukrovku sa stal minulosťou, a zároveň sa mu zlepšili funkcie obličiek, pričom sa Grajciar sťažoval, že má dlhodobo krv v moči.

FOTO po EXTREMNEJ PREMENE TU!

Finálne váženie si tak mohol užiť plnými dúškami, keďže pred priateľmi i rodinou sa objavil úplne nový muž. Dvojnásobnému otcovi sa podarilo schudnúť úžasných 77 kilogramov. Splnil sa mu tak sen vážiť 90 kilogramov, a dokonca ho prekonal, nakoľko váha mu v závere šou ukázala fantastických 87 kíl. Zo svojho úspechu sa nesmierne tešil a o pár mesiacov neskôr sa mu podarilo zvládnuť triatlon!

Mohlo by vás zaujímať: Neuveriteľná premena Kristíny z Farmy: Takto začínala fotiť v roku 2011!

zdroj: hitky.sk